• image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

UWAGA STUDENCI !

W związku z przyjazdem do naszego Instytutu profesora wizytującego ulegają zmianie rozkłady niektórych zajęć dydaktycznych. Są one dostępne poniżej.

BN_ZK_sem.5

BN_BP_sem.5

Konferencja "Bezpieczeństwo militarne

Polski 1918-1945"

1

W dniach 17-18 listopada bieżącego roku w gmachu Biblioteki Główej naszej uczelni odbyła się ogólnopolska konferencja naukowa na temat bezpieczeństwa militarnego Polski w latch 1918-1945. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego z konferencji, który dostępny jest tutaj.

"Kłamstwo i podstęp

we współczesnym świecie"

Podstep

W dniu 28 LISTOPADA 2015 r. podczas 24. TARGÓW KSIĄŻKI HISTORYCZNEJ, które odbędą się tradycyjnie w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie PROF. MIROSŁAW MINKINA i DR BEATA GAŁEK, w godz. 13.30 - 14.30 będą podpisywać swoją najnowszą książkę pt. "KŁAMSTWO I PODSTĘP WE WSPÓŁCZESNYM  ŚWIECIE" (WYDAWNICTWO RYTM).

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.

Zapraszamy!

INSiB na ćwiczeniu obronnym "Ratusz 2015"

12

W dniach 16-18 października odbyło się w Siedlcach ćwiczenie obronne pod kryptonimem "Ratusz 2015", podczas którego doskonalono działanie służb, inspekcji i straży na wypadek rozmaitych sytuacji kryzysowych. Do ćwiczenia włączył się także aktywnie Instytut Nauk Społecznych i Bepieczeństwa. Już pierwszego dnia nasi studenci wzięli jako zakładnicy udział w epizodzie "Aktywny strzelec" podczas którego mieli okazję przećwiczyć zachowanie się podczas ataku uzbrojonego dywersanta na obiekt użyeczności publicznej.