• image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

UWAGA KANDYDACI NA STUDIA III STOPNIA

RUSZA REKRUTACJA

 

Szanowni Państwo.

Ruszyła rekrutacja na studia III stopnia (doktoranckie). Szczegółowe informacje na temat jej zasad i trybu składania dokumentów dostępne są tutaj.

Jednocześnie informujemy, że egzaminy wstępne zostaną przeprowadzone w dniu 16.09.2016 o godz. 9.00 w sali 2.28.

Serdecznie zapraszamy.

Rozmowa o szpiegach i siatkach wywiadowczych

2

W dniu 9 lipca w II Programie Polskiego Radia nadana została audycja pt. "Kim Philby. Superprodukt wywiadu sowieckiego". Jednym z zaproszonych gości był prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina. Podczas programu poruszono wiele ciekawych i frapujących wątków. Relacja z audycji oraz link do całego programu dostępne są tutaj.

Eurostudent Logo

Uwaga studenci kierunku bezpieczeństwo narodowe !

PBS Sp. z o.o., na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, realizuje projekt badawczy EUROSTUDENT VI: POLSKA. Celem projektu jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studio­wania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy. Do badania wylosowano 100 uczelni, a następnie w każdej z nich po kilka kierunków studiów. Wylosowanym kierunkiem na Wydziale Humanistycznym jest bezpieczeństwo narodowe (studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia).
   Badanie realizowane jest metodą ankiety internetowej, a wykonawca gwarantuje studentom i słuchaczom studiów podyplomowych pełną dyskrecję i poufność. Udzielone informacje, jak zapewnia wykonawca, zostaną oddzielone od ich danych osobowych, a wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych statystyk. Badaniom towarzyszy konkurs z nagrodami w po­staci tabletów dla zwycięzców konkursu.
Zachęcamy studentów i słuchaczy do wzięcia udziału w badaniu → kwestionariusz ankiety ›› w terminie do dnia 26 czerwca 2016 r.

Archiwum prac dyplomowych

Szanowni Państwo. Informujemy, że uruchomione zostało Archiwum Prac Dyplomowych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego. Poniżej zamieszczamy link do systemu APD oraz instrukcje niezbędne do korzystania z niego.

Archiwum Prac Dyplomowych

Instrukcja obsługi dla promotora i recenzenta pracy.

Instrukcja dla autora pracy.