• image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

Uwaga studenci I roku studiów III stopnia

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów I roku studiów doktoranckich  na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dnia 05.10.2016 o godz. 9.30 w sali 1.11.

Lista osób przyjętych

na studia III stopnia

 

W wyniku przeprowadzonego postępowania kwalifikacyjnego na studia III stopnia zakwalifikowane zostały osoby, których lista znajduje się tutaj.

Rozmowa o szpiegach i siatkach wywiadowczych

2

W dniu 9 lipca w II Programie Polskiego Radia nadana została audycja pt. "Kim Philby. Superprodukt wywiadu sowieckiego". Jednym z zaproszonych gości był prof. nadzw. dr hab. Mirosław Minkina. Podczas programu poruszono wiele ciekawych i frapujących wątków. Relacja z audycji oraz link do całego programu dostępne są tutaj.

Eurostudent Logo

Uwaga studenci kierunku bezpieczeństwo narodowe !

PBS Sp. z o.o., na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, realizuje projekt badawczy EUROSTUDENT VI: POLSKA. Celem projektu jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studio­wania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy. Do badania wylosowano 100 uczelni, a następnie w każdej z nich po kilka kierunków studiów. Wylosowanym kierunkiem na Wydziale Humanistycznym jest bezpieczeństwo narodowe (studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia).
   Badanie realizowane jest metodą ankiety internetowej, a wykonawca gwarantuje studentom i słuchaczom studiów podyplomowych pełną dyskrecję i poufność. Udzielone informacje, jak zapewnia wykonawca, zostaną oddzielone od ich danych osobowych, a wyniki badania prezentowane będą wyłącznie w postaci zbiorczych statystyk. Badaniom towarzyszy konkurs z nagrodami w po­staci tabletów dla zwycięzców konkursu.
Zachęcamy studentów i słuchaczy do wzięcia udziału w badaniu → kwestionariusz ankiety ›› w terminie do dnia 26 czerwca 2016 r.