• image
  • image

belka studies

Modern specializations

 

 

belka education

Excellent prepared staff

 

 

belka laboratories

Perfectly equipped laboratories

 

 

 

belka news

2 maja. Święto Flagi Państwowej

flaga

Prof. nadzw. dr hab. Stanisław Jaczyński

Dziekanem Elektem na kadencję 2016-2020

jaczynski

Bardzo miło nam poinformować, że dotychczasowy Dziekan Wydziału Humanistycznego oraz pracownik naszego Instytutu prof. nadzw. dr hab. Stanisław Jaczyński został po raz kolejny wybrany na to stanowisko, na kadencję 2016 - 2020. W imieniu wszystkich pracowników i studentów Instytutu Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa serdecznie gratulujemy wyboru i życzymy dalszej owocnej pracy na tym jakże odpowiedzilanym stanowisku.

DSC 0048

W czwartek (10 marca 2016 roku) po raz kolejny drzwi Wydziału Humanistycznego UPH w Siedlcach otworzyły się dla tegorocznych maturzystów i kandydatów na studia.

Także nasz Instytut przedstawił swoją ofertę edukacyjną. Oprócz informacji merytorycznych Pan mgr inż. Mateusz Niedbała przeprowadził niezwyle ciekawe zajęcia praktyczne związane z pozyskiwaniem informacji w ramach działania wywiadu konkurencyjnego. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzającej nas młodzieży.

Eliminacje powiatowe OTWP

 

5

W poniedziałek 14 marca 2016 r. odbyły się eliminacje powiatowe do XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Była to okazja do popularyzacji wśród młodzieży postaw społecznych i zachęcenia jej do zainteresowania się sprawami ochrony przeciwpożarowej i bezpieczeństwa. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP we współpracy z Komendą Miejską PSP oraz Instytutem Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa UPH w Siedlcach.